To już nie jest śmieszne, giną wybitni Polacy i to nie w czasie wojny, lecz pokoju! Musimy zadać sobie pytania: O co tu chodzi? Czy Polska jeszcze istnieje? Kto nami rządzi? Kto za tym stoi? Czy spełniają się słowa Janusza Kurtyki, które wygłosił na kilka dni przed tzw. katastrofą smoleńską, a mianowicie: "DEMONTAŻ PAŃSTWA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. TERAZ ZACZNĄ ZNIKAĆ LUDZIE."

Wspomina o tym red. Anna Pietraszek.


http://www.youtube.com/watch?v=63ReMp_Zeis
 
 
 
A oto lista osób, które w nie wyjaśnionych do dzisiaj okolicznościach "zniknęły":
 
 

"Zniknęli", czyli "popełnili samobójstwo", bądż "zginęli w katastrofie", bądź w niewyjaśnionych okolicznościach, w czasie rządów PO:

1. Chorąży Stefan Zielonka, rok 2009 – szyfrant w kancelarii premiera. Zielonka dysponował wiedzą o tajnikach łączności w NATO oraz miał dostęp do najściślejszych danych – zwłoki znaleziono w Wiśle.


2. Prof.Stefan Grocholewski– ekspert od odczytywania nośników cyfrowych, wykrył manipulacje w nagraniach cz. skrzynek z CASY. “Zmarł” 31.03.2010 r.


3.Grzegorz Michniewicz– dyr. Kancelarii Tuska. „Powiesił się” 23 grudnia 2010 na kablu od odkurzacza, w dniu, w którym z remontu w Samarze wrócił samolot TU-154, który potem rozsypał się w drobny mak na Siewiernym.


4.bpMieczysław Cieślar, “zginął w ”wypadku samochodowym” dokładnie 18.04.2010 r. Miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku. Podobno otrzymał telefon ze Smoleńska od A. Plicha po katastrofie.


5. Krzysztof Knyż – operator Faktów,10 kwietnia 2010 był w Smoleńsku. Zmarł w Moskwie 2 czerwca 2010r. Śmierć całkiem przemilczana.


6. Prof.Marek Dulinicz – szef grupy archeologicznej – zginął 6 czerwca 2010 w wypadku samochodowym w trakcie oczekiwania na wyjazd do Smoleńska.


7. dr inż.Eugeniusz Wróbel – wykładowca na Politechnice Śląskiej, specjalista od komputerowych systemów sterowania samolotem. Poddawał w wątpliwość, że wrak na Siewiernym to TU-154 o nr 101. Pocięty piłą mechaniczną 16.10.2010 r przez swego syna, który zdołał zabić i pociąć swego ojca, usunąć ślady krwi, zawieźć pocięte zwłoki do jeziora, wrócić i zapomnieć wszystko. Złego stanu swego “chorego psychicznie” syna przez ponad 20 lat nie zauważyła matka, która jest psychiatrą.


8.Ryszard Kuciński– prawnik A. Leppera – “zmarł” w maju 2011 r.


9. Wiesław Podgórski– był doradcą A. Leppera, gdy ten był ministrem rolnictwa, znaleziony martwy w biurze Samoobrony pod koniec czerwca 2011 r. Jako przyczynę śmierci podano samobójstwo.


10. W 2011 roku samobójstwo przez powieszenie popełnił oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego, służący w Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie. Żołnierz posiadał najwyższą klauzulę dostępu do materiałów niejawnych.


11.Róża Żarska – adwokatka Leppera – “zmarła” w lipcu 2011 r. w Moskwie.


12. Dariusz Szpineta – zawodowy pilot i instruktor pilotażu, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach. Wcześniej parokrotnie wypowiadał się w mediach w sprawie Smoleńska, kwestionując oficjalne ustalenia.


13. Andrzej Lepper– „zmarł” 05.08.2011 Znaleziony we własnym biurze w Warszawie. „Sam się” pobił a następnie powiesił.


14.Oficerowie, którzy lecieli Casą:

załga:
 
1. kpt. pil.Robert Kuźma 
2. kpt. pil.Michał Smyczyński 
3. ppłkJarosław Haładus 
4. chor.Janusz Adamczyk 
 
pasażerowie:
 
1. sierż. Janusz Adamczyk
 
2.gen. bryg. pil.Andrzej Andrzejewski
 
3.ppłk pil.Zdzisław Cieślik

4. mjr Piotr Firlinger